Nasze sukcesy
I miejsce - Daria Paw w konkursie grafiki komputerowej w Międzyszkolnym Konkursie na grafikę komputerową ,,Jestem wolny odpoczywam aktywnie”
II miejsce - Wiktoria Zaworska w konkursie na prezentację multimedialną
III miejsce - Zuzia Kurek w międzyszkolnym konkursie plastyczno – technicznym „Eko – bohater bajkowy lub filmowy z surowców
wtórnych” Wyróżnienie - Amelka Ćwięk z klasy I a w konkursie plastycznym „Wszystkim wkoło wesoło, gdy zielono wokoło”
I miejsce - Amelia Mielnik w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Wiatrem kołysane”
I miejsce - Dominik Dąbrowski w międzyszkolnym konkursie plastycznym dla świetlic szkolnych w kategorii prac
przestrzennych„WIOSENNY KWIAT”
Wyróżnienie – Amelia Ćwięk w V edycji międzyszkolnego konkursu poetyckiego POWIEDZIEĆ WIERSZEM
I miejsce - Julia Klimczyk oraz Roksana Dąbrowska w V edycji międzyszkolnego konkursu poetyckiego POWIEDZIEĆ
WIERSZEM
Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca dla Kamila Krawczyka - Wojciechowskiego w IV edycji Integracyjnych Zawodów Pływackich
II miejsce – Urszula Bogusz w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Wielkanocne ozdoby"
I miejsce – Kacper Sztekiel w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Wielkanocne ozdoby "
II miejsce - dla uczestników kółka muzycznego w Fesitwalu Jasełek. Nagrodę Indywidualną dla Katarzyny Posikaty
III miejsce - Julia Klimczyk w regionalnym konkursie literackim twórczości własnej "MISIE, MISIE..."
II miejsce - Joasia Gawlik w Miejskim Konkursie „Bądź bezpieczny”
I miejsce - Oliwia Suwalska w Miejskim Konkursie „Bądź bezpieczny”
II miejsce - Marcel Nowakowski w Regionalnym Konkursie Informatycznym "Komputerowy Guru"
Wyróżnienie - Mikołaj Majchrowski w Regionalnym Konkursie Informatycznym "Komputerowy Guru"
I miejsce - Bartłomiej Wadowski w Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym "Mistrz klawiatury"
I miejsce – Weronika Potęga w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno – Technicznym
Wyróżnienie - Amelka Mielnik w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Ocalić od zapomnienia, widokówka z Sosnowca"
Konkursie ekologicznym pod hasłem
I miejsce - Marcel Nowakowski w Regionalnego Konkursie Języka Angielskiego
IV miejsce – uczniowie klasy III a w Turnieju Piłki Halowej klas I – III pod hasłem: „Od najmłodszych lat z piłką nożną za pan brat”
Wyróżnienie - Anna Szpunar w międzyszkolnym konkursie piosenki anglojęzycznej „Euromusic”
III miejsce - Justyna Lewicka w Międzyszkolnym Konkursie Muzycznym pod hasłem „ Z muzyką jest radośnie”
I miejsce - Katarzyna Posikata w Międzyszkolnym Konkursie Muzycznym pod hasłem „ Z muzyką jest radośnie”
II miejsce - Nadia Kulińska w wojewódzkim konkursie na "Świąteczne menu"
III miejsce - Bartłomiej Rokita w regionalnym konkursie literackiej twórczości własnej „ MISIE, MISIE..,
Wyróżnienie - Oliwia Suwalska w miejskim konkursie plastycznym „Skarbnik – tajemnicza postać górniczych legend”
III miejsce - Marcel Nowakowski w Międzyszkolnym Konkursie z Języka Angielskiego MINIOLIMPIADA”
II miejsce - Dagmara Kijewska w Międzyszkolnym Konkursie z Języka Angielskiego MINIOLIMPIADA”
IV miejsce dla Spółdzielni Uczniowskiej w wojewódzkim konkursie na najlepiej pracującą Spółdzielnię Uczniowską w roku szkolnym 2012/2013
II miejsce dla Joanny Gawlik z klasy V b w regionalnym Konkursie fotograficznym "Na szlaku zabytków architektury drewnianej".
III miejsce dla Mikołaja Majchrowskiego w miejskim konkursie „Bądź bezpieczny”
I miejsce dla Mateusza Możdżenia w miejskim konkursie „Bądź bezpieczny”
III miejsce dla Bartłomieja Wadowskiego z klasy V b w międzyszkolnym konkursie informatycznym "Mistrz klawiatury"
III miejsce dla koła artystycznego w VII międzynarodowym Konkursie Teatralnym "Bawmy się w teatr"
Nasza drużyna harcerska zdobyła I miejsce w konkursie Piosenki Harcerskiej i Filmowej
I miejsce dla Joasi Gawlik z klasy IV b w IX Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Tam gdzie mieszka muzyka"
II miejsce dla Patryka Straszaka z klasy IV b w IX Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Tam gdzie mieszka muzyka"
III miejsce w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla naszej drużyny - Mateusz Możdżeń, Aleksandra Obłąk, Mikołaj Majchrowski
I miejsce dla naszej drużyny harcerskiej we współzawodnictwie za 2012 rok
III miejsce zdobyła Roksana Kołodziejczyk w międzyszkolnym konkursie „ Humor w wierszach M. Konopnickiej, J. Brzechwy i J. Tuwima”zdobyła Roksana Kołodziejczyk
Wyróżnienia - Wiktor Malec i Oliwier Kubicki w międzyszkolnym konkursie „ Humor w wierszach M. Konopnickiej, J. Brzechwy i J. Tuwima”zdobyła Roksana Kołodziejczyk.
I miejsce dla Mateusza Możdżenia w II etapie międzyszkolnego konkursu „Bezpieczna droga”.
III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na najlepiej pracującą spółdzielnię uczniowską w kraju o Puchar Krajowej Rady Spółdzielczej w roku szkolnym 2011/2012”.
III miejsce w Wojewódzkim Konkursie na najlepiej pracującą spółdzielnię uczniowską o Puchar Krajowej Rady Spłdzielczej w roku szkolnym 2011/2012”.
Tomasz Ordon z klasy VI c – podopieczny pani Doroty Bajer – zajął III miejsce w międzyszkolnym konkursie języka angielskiego.
Tomasz Ordon z klasy VI c – podopieczny pani Doroty Bajer - zajął I miejsce międzyszkolnym konkursie literackim W kręgu tradycji – przepis na magię świąt Bożego Narodzenia.
Nasza drużyna harcerska zdobyła I miejsce w konkursie Piosenki Harcerskiej i Kabaretowej.
Wojciech Wróbel z klasy VI c podopieczny pani Doroty Bajer – został zakwalifikowany do etapu rejonowego Konkursu Ojczyzny Polszczyzny.
Dominik Malec uczeń klasy I A zajął I miejsce w wojewódzkim, charytatywnym konkursie plastycznym „Wielkanocne życzliwości”.
Kacper Smolka - uczeń grupy "O" - III miejsce w międzyprzedszkolnym konkursie recytatorskim pt. „ZIMA W POEZJI”.
I miejsce – Błażej Wilkowski, II miejsce – Joanna Kubica w organizowany po raz XVII Konkursie Wiedzy Biblijnej.
III miejsce - Marcin Wolski w miejskim konkursie literackim twórczości własnej "MISIE, MISIE...".
III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na najlepiej pracującą spółdzielnię uczniowską w kraju o Puchar Krajowej Rady Spółdzielczej w roku szkolnym 2010/2011”.
III miejsce w Wojewódzkim Konkursie na najlepiej pracującą spółdzielnię uczniowską o Puchar Krajowej Rady Spłdzielczej w roku szkolnym 2010/2011”.
Joanna Danak, Dawid Pawlik - IV miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Młodych Ekonomistów
Przemysław Bzura, Tomasz Ordon, Sebastian Ściślak - III miejsce w drużynowym Międzyszkolnym Konkursie "Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym"
K atarzyna Matuszczyk - III miejsce na 100 i 200 m w pływaniu stylem grzbietowym w Mistrzostwach Śląska
K atarzyna Matuszczyk - II miejsce na 200 m w pływaniu stylem zmiennym w Mistrzostwach Śląska
Arleta Wojtczak - III miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w tenisie stołowym
Arleta Wojtczak, Katarzyna Matuszczyk, Dagmara Wieczorek - II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w tenisie stołowym
Szymon Wrzesień, Olaf Wojnarowski, Dawid Skorek - II miejsce w Mistrzostwach Sosnowca w tenisie stołowym
Szymon Wrzesień - III miejsce w Regionalnym Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego dla uczniów szkół podstawowych
K laudia Trela - II miejsce w Regionalnym Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego dla uczniów szkół podstawowych
Joanna Danak - I miejsce w międzyszkolnym konkursie Matematyczno - Angielskim
Michał Kwiecień - II miejsce w międzyszkolnym konkursie Matematyczno - Angielskim
Mateusz Błachucki - I miejsce w rzucie piłeczką palantową w międzyszkolnych zawodach o mistrzostwo Sosnowca w lekkiej atletyce
Mateusz Błachucki - III miejsce w biegu na 300 m w międzyszkolnych zawodach o mistrzostwo Sosnowca w lekkiej atletyce
Dagmara Wieczorek - III miejsce w rzucie piłeczką palantową w międzyszkolnych zawodach o mistrzostwo Sosnowca w lekkiej atletyce
Klaudia Trela - II miejsce w skoku wzwyż w międzyszkolnych zawodach o mistrzostwo Sosnowca w lekkiej atletyce