Archiwum 2012/2013

26 maja Dzień Matki przypominamy o złożeniu życzeń.

6 maja odbył się Apel na którym zostało omówione bezpieczeństwo przechodzenia przez tory tramwajowe i przejazdy kolejowe!!! Przypominamy również o zbiórce nakrętek. przynosimy fanty na piknik środowiskowy.

18 kwietnia dyskoteka szkolna, prowadzi DJ Kacper :)    Z zebranych funduszy kupiliśmy lusterka do toalet. Miłego przeglądania :)

8 kwietnia kolejny Apel SU na którym przedstawiliśmy plan wydzarzen na miesiąc kwiecień. 22 kwietnia obchodzimy Dni Ziemi - należy przygotować plakaty, punkty do Zgranej Paki. Zbiórka makulatury. Przypominamy o noszeniu obuwia zmiennego!!!

Od 28.03- 02.04.2013 przerwa świąteczna

25 marca przychodzimy ubrani na zielono:) mamy nadzieję że wygonimy zimę :)

8 marca Dzień Kobiet - dziewczynki przychodzą w spódniczkach - punkty do zgranej paki . Wszystkiego najlepszego !!!

4 marca odbył sie apel SU przedstawiono plan działan na miesiąć marzec. Do 20 marca wystrój wiosenno- świateczny klas.

Wszystkim uczniom życzymy bezpiecznych ferii !!!!

7 lutego odbył się apel SU na którym wręczono uczniom nagrody za konkursy, które odbyły sie I półroczu roku szkolnego 2012/2013.

4 lutego odbył sie Apel Prymusa na którym przedstawiliśmy uczniów systematycznie uczęszczających do szkoły, prymusa z klasy i uczniów ze średnia 4,75 i wyżej .

IVa

Jakub Rekosz  5,1
Daria Filiks  5,0
Dominika Masłowska 4,9

1 lutego odbyła się dyskoteka karnawałowa. Bawiliśmy się super, przygrywał DJ Kacper :)

Niech się spełnią świąteczne życzenia. Te łatwe i te trudne do spełnienia. Te duże i te małe. Te mówione głośno lub wcale. Niech sie spełnią wszystkie krok po kroku. Tego życzymy wszystkim na Boże Narodzenie w Nadchodzącym Nowy Roku.!!!

17 grudnia oceniamy wystrój świąteczny klas.

Do 14 grudnia

Mikołajki dla zwierząt!!! Rzem z harcerzami zorganizowaliśmy zbiórkę makaronów, kaszy, ciepłych kocy.

28 listopada odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Były wróżby i świetna zabawa.

25 listopada obchodzimy  "Dzień pluszowego Misia"  przynosimy do szkoły pluszaki w dniu 26 listopada.

Pluszowe Misie:)

5 listopada obył sie kolejny APEL SU

Opiekunowie przedstwili plan działań na miesiąc listopad. Do końca miesiąca zbieramy makulaturę w  swoich klasach. Cały rok szkolny zbieramy baterię.

Przypominamy o zakazie używania telefonów komórkowych, o noszeniu obuwia zmiennego, poszanowaniu mienia szkolnego.!!!

29 października z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych odbył sie w naszej szkole turniej "Mistrz Głośnego Czytania" podczas którego zaproszeni gośćie czytali naszym uczniom, fragmenty "Pana Tadeusza"

W tym dniu przychodzimy na galowo.

Strój galowy!!!

22 października odbedzie sie coroczny konkurs szkolny "Mistrz głośnego czytania" w tym dniu przychodzimy ubrani na galowo.

W kolejny poniedziałek miesiąca października zaczynamy akcję "Barwy jesieni"

Kolor żółty, pomarańczowy, brązowy,

3 października odbyła sie pierwsza dyskoteka z okazji "Dnia chłopaka"

1 października wszyscy chłopcy przychodza w krawatach!!!

We wrześniu odbył sie apel na którym przedstawiliśmy zadania jakie mamy do wykonania w tym miesiącu: fanty na święto ziemniaka, jedna nakretka jako bilet wstepu i kazdy przynosi jednego ziemniaka do "Zgranej paki"

Na apelu został przypomniany regulamin zachowania na przerwach i przypominamy o noszeniu zmiennego obuwia!!!

W miesiącu wrześniu został wybrany nowy SU na rok szkolny 2012/2013.

Przewodniczącą została Maja Mach z klasy VI b

Zastępca Artur Chromiński VI a

Zastepca Klaudia Woźniak VI b

WYPRAWKA SZKOLNA

E-PODRĘCZNIKI

2010/2011

Archiwum 2012/2013 » Szkoła Podstawowa nr 10 im. Orła Białego w Sosnowcu

Archiwum 2012/2013

26 maja Dzień Matki przypominamy o złożeniu życzeń.

Od 28.03- 02.04.2013 przerwa świąteczna

25 marca przychodzimy ubrani na zielono:) mamy nadzieję że wygonimy zimę :)

Wszystkim uczniom życzymy bezpiecznych ferii !!!!

IVa

Jakub Rekosz  5,1
Daria Filiks  5,0
Dominika Masłowska 4,9

17 grudnia oceniamy wystrój świąteczny klas.

Do 14 grudnia

28 listopada odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Były wróżby i świetna zabawa.

Pluszowe Misie:)

5 listopada obył sie kolejny APEL SU

W tym dniu przychodzimy na galowo.

Strój galowy!!!

W kolejny poniedziałek miesiąca października zaczynamy akcję "Barwy jesieni"

Kolor żółty, pomarańczowy, brązowy,

3 października odbyła sie pierwsza dyskoteka z okazji "Dnia chłopaka"

1 października wszyscy chłopcy przychodza w krawatach!!!

W miesiącu wrześniu został wybrany nowy SU na rok szkolny 2012/2013.

Przewodniczącą została Maja Mach z klasy VI b

Zastępca Artur Chromiński VI a