Archiwum 2013/2014

27 czerwca Uroczyste zakończenie roku szkolnego :) Wakacje !!!!!!!!!!!

Bezpiecznych Wakacji !!!!!!
BEZPIECZNYCH WAKACJI !!!!!!!!

26 czerwca Apel Prymusa - posumowanie pracy, rozdanie nagród za konkursy które odbyły się w drugim półroczu.
1 czerwca Międzynarodowy Dzień Dziecka!!!!!!!!!!

19 maj
Dzień sportu w naszej szkole.Gry i zabawy na boisku szkolnym:)

12 maj Apel SU .Zapoznanie z zadaniami do wykonania.  Zachowanie i oceny.
Apel SU i Obchody Dnia Ziemi

14 Kwietnia Apel SU podsumowanie Zgranej Paki
7 Kwietnia
Pokaz i pogadanka Straży Pożarnej
21 marca Pierwsz Dzień Wiosny
- przychodzimy ubrani na zielono
10 marca  Dbamy o bezpieczeństwo i wspólne mienie.
3 marca Apel SU - zapoznanie z kalendarzem na miesiąć marzec.    8 marca Dzień Kobiet:) Najlepszego Dziewczyny. Wszystkie przychodzimy w tym dniu w spódniczkach :)

Przypominamy o zasadach przychodzenia do szkoły !!!! Bezpiecznych zabawach na przerwach!!!

17 lutego
Apel Prymusa. Nasi uczniowie zostali nagrodzeni za konkursy,które odbyły się w poprzednim półroczu

Uczniowie ze średnią 4,75 i wyżej

• Natalia Markowicz    4,9

II półrocze zaczyna się od 17.02.2014r  trwa do 27 czerwca 2014

Do 28 lutego  plakat pt " Rok czyelnika " - każda klasa

14 luty Walentynki w szkole. Poczta Walentynkowa:) Przychodzimy w tym dniu ubrani na czerwono !

3 luty 2014 Apel SU . Uczniowie zostali zapoznani z harmonogramem na miesiąc luty. Akcja Zima pomagamy zwierzętą- zbieramy pokarm dla zwierząt, stare koce. Przypominamy o noszeniu obuwia zmiennego!!!

6 styczeń 2014 Apel SU przedstawienie zadań na miesiąć styczeń. Ferie zimowe od 18.01- 02.02.2014r . Przypominamy uczniom o bezpiecznych zabawach i grach w czasie feri zimowych!!!

Od 21 grudnia 2013r - 1 stycznia 2014r przerwa świąteczna, wracamy do szkoły 2 stycznia 2014. Wszystkim życzymy Spokojnych, Radosnych Świąt !!!

Do 16 grudnia dekorujemy klasę. Konkurs " świateczny wystrój klas"

9 grudnia każdy przynosi owoc do szkoły

6 grudnia " MIKOŁAJKI" wszyscy przychodzimy w czerwonych koszulakach lub czapkach " Mikołaja"

2 grudnia  odbył się Apel na którym przedstawiono akcje na miesiąc grudzień. Zbiórka makulatury w klasach do           16 grudnia. Na apelu przypomnieliśmy o zasadach przychodzenia do szkoły ( 15 minut przed lekcjami). Bezpieczeństwo na przerwach!!!!!!!

25 listopada Dzień Pluszowego Misia

8 listopada Dzień Galowy. Akademia z okazji 11 listopada.  Jest to Narodowe Święto Niepodległośći, najważniejsze polskie święto narodowe. 11 listopada 1918 roku po 123 latach niewoli Polska odzyskała niepodległość.

4 listopada Apel SU. Zadania do wykonania na miesiąc listopad. Przypominamy zasady zachowania się na przerwach i prosimy o przychodzenie do szkoły zgodnie z planem lekcji.

4 listopada przedstawiamy wiersze Juliana Tuwima.

30 pażdziernika Dzień spódnicy- dziewczyny przychodzą w spódniczkach :):):)

21 pażdziernika coroczny konkurs " Mistrz Głośnego Czytania" -obowiązuje strój galowy. Przypominamy o noszeniu obuwia zmiennego,  punkty do "Zgranej Paki "

30 września Dzień chłopaka- chłopcy przychodzą w marynarkach :):):)

30 września Apel SU przedstwaiamy plan zadań na miesiąc pażdziernik.

7 października kolor pomarańczowy

30 września kolor brązowy

23 września obowiązuje kolor żółty  :)

W  dniu 16 września  wybramo nowy skład SU:

przewodnicząca: Adrianna Molicka VI b

z -ca: Kacper Olejnik VI b

z -ca: Alex Puto VI a

Pierwszy Apel społeczności uczniowskiej odbył się             16 września 2013r na którym przedstawiono kandydatów do SU. Klasa VI a 1. Aleksandra Grabowska 2. Marta Miedzińska 3. Mikołaj Majchrowski  4. Alex Puto  klasa VI b  1. Adrianna Molicka  2. Dagmara Kijewska       3. Natalia Markowicz   4. Kacper Olejnik GŁOSUJEMY !!!

Przypomniano zasady zachowania sie na przerwach, przed i po lekcjach- zapewniają one wszystkim bezpieczeństwo!!!

Segregacja śmieci - suche i mokre odpady. Odpady "suche " :butelki z tworzyw sztucznych, pojemniki po jogurtach, serkach,kartony po mleku i innych napojach, puszki metalowe, makulatura, folie             i torebki z tworzyw sztucznych. Odpady"mokre":resztki owoców i warzyw, zużyte chusteczki higieniczne, zużyte ręczniki papierowe, rośliny i ziemia kwiatowa. Odpady szklane:butelki szklane po napojach i szkło.

I już rusza ZGRANA PAKA :) Na drzwi swojej sali należy zrobić  wizytówkę

WYPRAWKA SZKOLNA

E-PODRĘCZNIKI

2010/2011

Archiwum 2013/2014 » Szkoła Podstawowa nr 10 im. Orła Białego w Sosnowcu

Archiwum 2013/2014

27 czerwca Uroczyste zakończenie roku szkolnego :) Wakacje !!!!!!!!!!!

Bezpiecznych Wakacji !!!!!!
BEZPIECZNYCH WAKACJI !!!!!!!!

1 czerwca Międzynarodowy Dzień Dziecka!!!!!!!!!!

19 maj
Dzień sportu w naszej szkole.Gry i zabawy na boisku szkolnym:)

12 maj Apel SU .Zapoznanie z zadaniami do wykonania.  Zachowanie i oceny.
Apel SU i Obchody Dnia Ziemi

14 Kwietnia Apel SU podsumowanie Zgranej Paki
7 Kwietnia
Pokaz i pogadanka Straży Pożarnej
21 marca Pierwsz Dzień Wiosny
- przychodzimy ubrani na zielono
10 marca  Dbamy o bezpieczeństwo i wspólne mienie.

17 lutego

• Natalia Markowicz    4,9

II półrocze zaczyna się od 17.02.2014r  trwa do 27 czerwca 2014

Do 28 lutego  plakat pt " Rok czyelnika " - każda klasa

Do 16 grudnia dekorujemy klasę. Konkurs " świateczny wystrój klas"

9 grudnia każdy przynosi owoc do szkoły

25 listopada Dzień Pluszowego Misia

4 listopada przedstawiamy wiersze Juliana Tuwima.

30 pażdziernika Dzień spódnicy- dziewczyny przychodzą w spódniczkach :):):)

30 września Dzień chłopaka- chłopcy przychodzą w marynarkach :):):)

30 września Apel SU przedstwaiamy plan zadań na miesiąc pażdziernik.

7 października kolor pomarańczowy

30 września kolor brązowy

23 września obowiązuje kolor żółty  :)

W  dniu 16 września  wybramo nowy skład SU:

przewodnicząca: Adrianna Molicka VI b

z -ca: Kacper Olejnik VI b