Archiwum 2015/2016

Witamy w nowym roku szkolnym.

1 CZERWCA DZIEŃ DZIECKA I DZIEŃ SPORTU  :)

26 MAJA ŚWIĘTO MAM :)

26.04-29.04 TYDZIEŃ ŻONKILA

26.04 Poniedziałek .Przychodzimy ubrani na żółto :)

22 KWIETNIA DZIEŃ ZIEMI :)

22 kwietnia Dzień Ziemi

11 kwietnia - przychodzimy ubrani na niebiesko :)

4 kwietnia Apel SU. Przedstawienie zadań na miesiąc. 20 kwietnia plakat z okazji Dnia Ziemi :) Zbiórka bateri, makulatury.

23 marca dzień galowy :)

KOLOR Zielony obowiązuje 21 marca w szkole :)

14 marzec Dzień SPÓDNICZKI :)

7 marca Apel SU. Zadania na marzec. Dzień spódniczki. Kolory wiosenne. Przypominamy o punktualnym przychodzeniu do szkoły.

8 luty Apel Prymusa:)
Prymus klasy, średnia klas , 100 % frekwencja.

18 stycznia Apel SU. Apel dotyczący bezpieczeństwa!!!.Przypomnienie zasad przychodzenia do szkoły. Zasady zachowania sie bezpiecznie na przerwach!!!

11 styczeń 2016r
Apel SU, Przedstawiono zadania na miesiąc. Plakat na Dzień babci i dziadka. Woda mineralna - bedziemy sprawdzać ile osób przynosi i pije wodę- akcja do zgranej paki.12 lutego - Walentynki, przychodzimy ubrani na czerwono lub z małym serduszkiem :) Przypominamy o noszeniu obuwia zmiennego!!!

Dekoracje Świąteczne klas :)

4 grudzień Dzień Mikołajkowy :) Przychodzimy ubrani na czerwono!!! Cała społeczność szkolna mała i duża :)

Wróżby andrzejkowe :)

30 Listopada Szkolna Dyskoteka . Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy :)

30 listopada Święto Białych Skarpetek:)

25 listopada Dzień Pluszowego Misia :)

2 Listopada
Apel SU. Przedstawienie zadań na miesiąc Listopad. 10 XI wszyscy na galowo i przynosimy kotylion lub choragiewkę. Mały i duży SU. 25 XI Dzień Pluszowego Misia- przynosimy misie cała społeczność uczniowska mała i duża. 30XI Święto Nietypowe - Dzień Białych Skarpetek-przychodzimy do szkoły w białych skarpetkach :) Przedstawiemie wyników glosowania na boisko szkolne. Najwięcej głosów zebrała klas Vc, potem Va i VI a. Zwycięzcy otrzymuja słodki
poczęstunek i dyplom.

21 pazdziernika
Wybieramy Mistrza Głośnego Czytania :)

5 pażdziernika.
Apel SU na który przedstawiono nowo wybrany SU. Przedstwiono zadania na miesiąc pażdziernik. 12 pażdziernika kolor żółty, punkty do Zgranej Paki. Przypomniano o głosowanniu na boisko. Przypomnienie o zasadach zachowania na przerwach.!!!

2 pażdziernika głosowanie na boisko szkolne!!!!

Nowa Rada Samorządu Uczniowskiego !!!
przewodniczący : BARTOSZ  SZALEWICZ   kl. VI a
z-ca : Aleksandra Raszewska kl. VI b
z-ca: Julia Kyzioł  kl. VI c

28 września
odbył się apel SU na którym przedstawiono kandydatów do SU. Każdy z nich całej społeczności szkolnej zaprezentowł swój program. Przypominamy 30 wrzesnia chłopcy przychodzą w krawatach akcja dotyczy małego i dużego SU.5 pażdziernika obowiązuje kolor pomarańczowy. 2 pażdziernika odbedzie się Święto Ziemniaka na sportowo. Tego dnia rozpocznie się głosowanie na nasze nowe boisko w ramach budzetu obywatelskiego.

Czekamy na nową Radę Samorządu Uczniowskiego :)

14 września
odbył się  Apel SU . Przypomnieliśmy o zasadach przychodzenia do szkoły, zmianie obuwia i bezpiecznego zachowania się na przerwach. Za tydzień wybieramy nowa Radę Samorządu Uczniowskiego. Kandydaci do piatku przedstawiaja swoje programy. Zadania do wykonania na miesiąc wrzesień: wywieszka na drzwi swojej klasy z numerem sali, gazetka o jesieni oraz 30 września przypada Dzień Chłopaka - chłopcy w małej i dużej społeczności przychodzą w krawatach:)  Na zakończenie przedstawiliśmy BEZPIECZNE ZASADY DROGI DO SZKOŁY I ZE SZKOŁY DO MIEJSCA ZAMIESZKANIA.!!!!!!!!!

WYPRAWKA SZKOLNA

E-PODRĘCZNIKI

2010/2011

Archiwum 2015/2016 » Szkoła Podstawowa nr 10 im. Orła Białego w Sosnowcu

Archiwum 2015/2016

Witamy w nowym roku szkolnym.

1 CZERWCA DZIEŃ DZIECKA I DZIEŃ SPORTU  :)

26 MAJA ŚWIĘTO MAM :)

26.04-29.04 TYDZIEŃ ŻONKILA

26.04 Poniedziałek .Przychodzimy ubrani na żółto :)

22 KWIETNIA DZIEŃ ZIEMI :)

22 kwietnia Dzień Ziemi

11 kwietnia - przychodzimy ubrani na niebiesko :)

23 marca dzień galowy :)

KOLOR Zielony obowiązuje 21 marca w szkole :)

14 marzec Dzień SPÓDNICZKI :)

8 luty Apel Prymusa:)
Prymus klasy, średnia klas , 100 % frekwencja.

11 styczeń 2016r

Dekoracje Świąteczne klas :)

Wróżby andrzejkowe :)

30 Listopada Szkolna Dyskoteka . Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy :)

30 listopada Święto Białych Skarpetek:)

25 listopada Dzień Pluszowego Misia :)

2 Listopada
poczęstunek i dyplom.

21 pazdziernika
Wybieramy Mistrza Głośnego Czytania :)

5 pażdziernika.

2 pażdziernika głosowanie na boisko szkolne!!!!

Nowa Rada Samorządu Uczniowskiego !!!
przewodniczący : BARTOSZ  SZALEWICZ   kl. VI a
z-ca : Aleksandra Raszewska kl. VI b
z-ca: Julia Kyzioł  kl. VI c

28 września