Mistrzostwa Sosnowca w badmintonie

Dnia 02.02.17 w Szkole Podstawowej nr 40 odbyły się Mistrzostwa Sosnowca w badmintonie dziewcząt.

Naszą szkołę reprezentowały następujące uczennice: Wiktoria Smoczyńska, Natalia Koronkiewicz oraz Roksana Kołodziejczyk.

Pierwszy mecz turnieju nasz zespół wygrał gładko 3-0 pokonując SP nr 16.

W następnym meczu turnieju nasz zespół spotkał się z późniejszym triumfatorem rozgrywek SP 33 i niestety po zaciętym meczu uległ przeciwnikom 3-1.

Potem nasze dziewczyny grały bardzo dobrze i aż do ostatniego meczu turnieju wygrywały już wszystko, w pokonanym polu pozostawiając kilka innych szkół.

Tak dobra postawa pozwoliła nam dostać się do najlepszej czwórki turnieju.

W decydującym meczu nie wystarczyło już sił na bardzo dobrą grę i nasze dziewczyny poległy po walce z Sp 45 co pozwoliło nam zając IV miejsce w Sosnowcu.

Nasza reprezentacja osiągnęła bardzo dobry wynik za co należy dziewczynom należą się wielkie gratulacje.