W sobotę 9 grudnia uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli: p. Grażyny Neumann,

p. Anety Konopki oraz p. Anny Kamińskiej w charakterze wolontariuszy włączyli się

do ogólnopolskiej akcji zorganizowanej przez Caritas „Tak, pomagam!”.

W Biedronce przy ulicy Sobieskiego w Sosnowcu rozdawali ulotki i zachęcali wchodzących

do sklepu, aby zakupili  produkty o długim terminie ważności, a następnie przekazali je do specjalnie oznaczonych koszyków.

Informowali przy tym darczyńców, że żywność ta trafi  do osób potrzebujących wsparcia.

Zebrali ponad 50 kg żywności, która w całości będzie przekazana rodzinom naszych uczniów.

Dziękujemy WOLONTARIUSZOM oraz ich RODZICOM za bezinteresowne zaangażowanie się i poświęcenie wolnego czasu dla dobra innych!