Klasa  I A wita Babcie i Dziadków

W dniu 25 stycznia2016r. w klasie I A  odbyła się te wspaniała uroczystość.

Dzieci przygotowały program artystyczny. W większości były to wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z obchodami Dnia Babci i Dziadka.

W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych.

Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.

Dzieci obdarowały swoich „dziadków” własnoręcznie wykonanymi upominkami. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Dzieci poprzez wiersz i  piosenkę mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na przygotowany przez mamy słodki poczęstunek.