III miejsce Aleksandry Arendarczyk

w VI Regionalnym Konkursie Informatycznym  dla uczniów klas 3 szkół podstawowych

17  marca 2016 roku w  Szkole Podstawowej nr 20 w Dąbrowie Górniczej odbył się III etap VI Regionalnego Konkursu Informatycznego  dla uczniów klas 3 szkół podstawowych.

I etap (szkolny)  polegał na wykonaniu prac w  grafice komputerowej  na temat: „Kwiaty przedwiośnia”, które zostały wysłane do organizatora.

Z nadesłanych 41 prac, wybrano 25, wśród których 3 należały do naszych uczniów.

Do kolejnego etapu  konkursu przystąpiło 25 trzecioklasistów z 6 miast: Jaworzno, Mysłowice, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza i Zawiercie,

a wśród nich nasi uczniowie Aleksandra Arendarczyk, Konrad Dziób i Jakub Stępień,

którzy w trakcie rozwiązywania testów wykazali się wiedzą praktyczną i teoretyczną w dziedzinie Informatyki.

III miejsce w konkursie zajęła Ola

Organizatorami konkursu byli: Jolanta Tarnowska - doradca metodyczny edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego,

Małgorzata Polak – nauczyciel zajęć komputerowych, oraz Małgorzata Szewczyk i Jolanta Dziuba - bibliotekarze.

Konkurs honorowym patronatem objął  Prezydent Miasta Dąbrowy Górniczej i Dyrektor Delegatury Sosnowiec Kuratorium Oświaty w Katowicach.

Opiekę merytoryczną sprawował Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” Katowice.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!