30 października uczniowie klasy 1 B wzięli udział w akcji ekologicznej pt„Dzieciaki – Sadzeniaki”, zorganizowanej przez sklep Leroy Merlin w Sosnowcu.

Poza interesującą prezentacją prowadzoną przez bardzo sympatyczne Panie z  Leroy Merlin dotyczącą roślinności i zieleni oraz ciekawostek przyrodniczych pierwszaki otrzymały fartuchy,

rękawice ogrodnicze, ozdobną doniczkę oraz roślinkę do przesadzenia. Dzieciaki przesadzały kwiaty doniczkowe według wymagań zgodnych ze sztuką ogrodniczą.

Czynności te przyniosły najwięcej radości i satysfakcji, tym bardziej, że swoje „dzieło” można było zabrać do domu celem dalszej pielęgnacji.

Na zakończenie otrzymały atrakcyjne upominki i fantastyczne dyplomy potwierdzające nasz udział w zajęciach.

Nie zapomniano także o naszych podniebieniach. Było naprawdę superrrrrrrrrrr !!!

Dziękujemy !