Od Przedszkola do Seniora

Z uwagi na duże zainteresowanie teatrzykiem „Nowoczesna Szopka Szkolna” uczniowie klasy II A postanowili

raz jeszcze zaprezentować się przed szerszą publicznością.

W dniu 13 stycznia zaproszono do naszej szkoły dzieciaki z Przedszkola Miejskiego nr 22. Odwiedzili nas także uczniowie klas I – III.

Przedstawienie chyba się podobało… Cała sala krzyczała bis, bis!

Przedszkolaki były zachwycone, na zakończenie otrzymały od swoich starszych kolegów malutkie upominki,

następie zajęły się zabawą z drugoklasistami.

Z kolei 18 stycznia postanowiliśmy udać się do Dziennego Domu Opieki Społecznej aby spotkać się z zaprzyjaźnionymi Seniorami.

Zabawny program artystyczny ponownie otrzymał gromkie brawa z czego byliśmy bardzo dumni!!!

Mamy zamiar dokładać wszelkich starań, aby most pokoleniowy był trwały i ponadczasowy.

Już przygotowujemy kolejne przedstawienie, mamy nadzieję, że również się spodoba.

Do zobaczenia w lutym.