PASOWANIE NA PIERWSZOKLASISTĘ

W piątek 14 października odbyła się w naszej szkole uroczystość Pasowania na pierwszoklasistę Spotkanie rozpoczęło się od części artystycznej.

Pierwszaki dały popis swoich umiejętności. Pięknie się przedstawiły recytując wiersze o sobie oraz  śpiewały piosenki.

Całą uroczystość prowadziły uczennice z klasy IV B.

W pasowaniu uczestniczyli uczniowie I klasy z rodzicami, pani dyrektor Małgorzata Wierzbicka, wicedyrektor Barbara Gazy i nauczyciele.

W odświętnie udekorowanej sali gimnastycznej, w obecności licznie zgromadzonych gości, rodziców, dyrekcji szkoły,

pierwszoklasiści dumnie wypowiadali słowa ślubowania składane na sztandar szkoły,

następnie miało miejsce pasowanie już na uczniów I klasy „symbolicznym ogromnym piórem” dokonane przez Panią Dyrektor.

Uczniowie otrzymali także pamiątkowe dyplomy przygotowane przez wychowawcę klasy Irenę Czarnecką.

Uczniowie wykazali się niesamowitymi umiejętnościami i zdali egzamin na uczniów naszej szkoły.

W nagrodę zostali obdarowani przez nasze  książeczkami, naklejkami i długopisami.

Wszystkim  pierwszoklasistom  życzymy  wspaniałych  chwil  w naszej szkole:)