APEL PRYMUSA  I  OSTATNI  DZWONEK

W czwartek 23 czerwca uczestniczyliśmy w ostatnim apelu szkolnym- podsumowującym nasze osiągnięcia i sukcesy.

Pani dyrektor wręczyła dyplomy klasowym prymusom – uczniom, których średnia ocen była najwyższa w klasie.   Należą do nich: Julia Pełka  -  IV a,

Cyprian    Bąk  -  IV b Olaf Wacławek i Martyna Orzechowska  IV c, Wiktoria Smoczyńska -  V a, Katarzyna Kubica i Anna Szpunar- VB, Nikola Słabosz   -   V c

Bartosz Szalewicz     -  VI a, Aleksandra Raszewska -   VI b, Wiktoria Zaworska   -    VI c

Podsumowany został również  całoroczny konkurs Zgrana paka. Pierwsze miejsce zajęła klasa 4 b, która dostała dyplom i smaczne pizze. Kolejne miejsca zajęły klasy 5 a i 4 c.

Zostali również wyróżnieni i nagrodzeni uczniowie mający wzorową frekwencje oraz Ci, którzy brali udział w szkolnych konkursach i akcjach.

Następnie cała społeczność uczniowska utworzyła szpaler, którym przeszli szóstoklasiści przy sygnale szkolnego, ostatniego dzwonka.

Uczniowie z klas piątych  zaśpiewali piosenkę Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy i wręczyli im pamiątkowe długopisy.