WIOSENNE SPOTKANIE Z SENIORAMI Z DDOS NR 2

10 kwietnia 2015 r. w Dziennym Domu Opieki Społecznej nr 2 w Sosnowcu odbyło się niecodzienne spotkanie wiosenno – wielkanocne.

Uczniowie klasy I A razem z wychowawcą oraz nauczycielem j. angielskiego przygotowali program słowno – muzyczny o tematyce wiosenno – wielkanocnej.

Zabawne wierszyki i wesołe piosenki, także w języku angielskim zaowocowały niezwykle ciepłym przyjęciem i gromkimi brawami.

W nagrodę po raz kolejny Seniorzy obdarowali nas słodkościami. Obie strony były bardzo zadowolone ze spotkania.

Seniorzy bardzo lubią wizyty dzieciaków, gdyż stanowią one pewną odmianę w ich codzienności.

Zyskują również maluchy, ponieważ dzięki takim spotkaniom realizujemy cenne zadania wychowawcze związane z wyrabianiem u dzieci szacunku wobec osób starszych,

rozwijaniem wrażliwości na potrzeby innych. Z całą pewnością będziemy kontynuować tę bezcenną znajomość.