Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Kolejne uroczystości zakończenia roku szkolnego wszystkich klas skoncentrowały się wokół zamknięcia I etapu edukacyjnego przez trzecioklasistów.

Była to znakomita okazja do złożenia gratulacji i podziękowań najlepszym uczniom oraz najbardziej zaangażowanym na rzecz szkoły rodzicom.

Wręczenia listów gratulacyjnych, dyplomów uznania oraz medali dokonali - Pan Wilhelm Zych Przewodniczący Rady Miasta,

ks. dr Michał Borda Dyrektor Wydziału Katechetycznego Kurii Diecezjalnej w Sosnowcu,

Wychowawcy klas III Panie Joanna Paszta, Agnieszka Bielawska, Katarzyna Płoszaj oraz Małgorzata Wierzbicka Dyrektor Szkoły.

Podczas uroczystości ks. Michał Borda przekazał na ręce Pani Zuzanny Pyci podziękowania za przygotowanie uczniów do występu

w Międzyszkolnym Chórze Jubileuszowym i Pani Dyrektor za stworzenie wydarzenia towarzyszącego

obchodom 115. rocznicy nadania praw miejskich oraz 25-lecia diecezji sosnowieckiej, które miały miejsce 11 czerwca na Placu Papieskim.

Dziękując za niezapomniane emocje i wzruszenia, życzymy Wam Kochani cudownych wakacji!!!

Do zobaczenia we wrześniu!!!