„ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA” W „DZIESIĄTCE” !!!

W Szkole Podstawowej odbył się tradycyjny coroczny Piknik Rodzinny

przy współudziale Przedszkola Miejskiego nr 25 i Władz Samorządowych.

Dla naszych przedszkolaków, uczniów oraz rodziców przygotowaliśmy i przeprowadziliśmy różnorodne konkurencje sportowe,

w których oczywiście najważniejszym „sprzętem” był ziemniak.

I tak – odbyły się: rzuty ziemniakiem do kosza, biegi z ziemniakiem na łyżce, strzały ziemniakiem na bramkę,

toczenie slalomem ziemniaka kijem hokejowym, jak również zawody w obieraniu ziemniaków

oraz wiele innych ciekawych i zabawnych konkurencji sportowych.

Dla zwycięzców w poszczególnych konkurencjach przygotowano nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy.

Wszystkie dzieci brały także udział w warsztatach plastyczno –technicznych pod hasłem „Malowanie artystyczne”.

Dla naszych milusińskich przygotowaliśmy atrakcje w postaci „Dmuchanego zamku i zjeżdżalni” oraz „Trampolin”.

Dopełnieniem świetnej zabawy były specjały kuchni, w tym przede wszystkim pyszne pieczonki i żurek!

Wszystkim Uczestnikom, Gościom i Organizatorom serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok!!!